Oční optika NC Čepkov Zlín

Adresa prodejny
Nákupní centrum Čepkov
Tyršovo nábřeží 5496
76001 Zlín


Telefon: 739 323 835
E-mail: zlin@opti.cz


Provozní doba: každý den 09:00-19:00

S výběrem brýlí Vám ochotně poradí: Jitka, Lenka a Hanka
Kvalitu zraku odborně zhodnotí: Kristýna
Odborné oční vyšetření a korekci očním lékařem Vám nabídne
MUDr. Martina Kofroňová.

Fotografie prodejny oční optiky ve Zlíně

Objednávka nezávazného vyšetření zraku

Zavoláme Vám a potvrdíme termín návštěvy

*

Oční optika OPTI Zlín

Oční optiku OPTI jsme pro Vás ve Zlíně otevřeli v březnu roku 2016. Naše optika se nachází v Nákupním centru Čepkov, který se stal nedílnou součástí každodenních nákupů všech ze Zlína a okolí. Z novinek nabízíme široký sortiment dioptrických obrub značek Mango, Vogue, Pull&Bear, Rip Curl, Converse a nově také Ray Ban.

Sluneční brýle u nás najdete od značek Polaroid, H.I.S. a Ray Ban. Ke sportu máme vřelý vztah, u nás můžete vyzkoušet sportovní i sluneční dioptrické obruby R2 a nově také Rudy Project. Nejen sportovcům nabízíme kontaktní čočky, rádi Vás naučíme jak je snadno používat a zpříjemnit si tak blížící se léto. Máme pro Vás spoustu dioptrických doplňků včetně zvětšovacích lup.  U nás je záruční a pozáruční servis brýlí samozřejmostí, kdykoliv Vám brýle upravíme, vyčistíme ultrazvukem, pokud to půjde na počkání opravíme.

Brýlové obruby velmi často doplňujeme o módní trendy. Ve Zlíně také najdete brýlové rámky dalších brandových značek v překvapivě nízkých cenách. Tvary obrub máme i pro klasiky. Máme široký výběr líbivých brýlí pro děti, přijďte se podívat. Při výběru dioptrický i slunečních brýlí Vás samozřejmě necháme vyzkoušet a vybrat ty, které se Vám budou líbit. Výběru obruby se bát nemusíte, naše zkušenosti nám dovolí doporučit a poradit tu pravou právě pro Vás s ohledem na Vaši korekci zraku. Stejně tak společně vybereme vhodné brýlové sklíčka v různých povrchových úpravách. Jsme odborníky na více ohnisková sklíčka, bifokální, multifokální a kancelářské, rádi Vám o nich řekneme víc. A ceny se bát nemusíte, právě teď jsou za polovinu. To druhé sklíčko zkrátka platit nebudete.

Co vás čeká při výběru brýlí ve Zlíně?

Na základě vyšetření, kdy se Vám věnuje naše magistra optometrie tolik času kolik potřebujete, zjistíme aktuální hodnoty Vašich dioptrií a doporučíme vhodný typ dioptrických sklíček. U nás máte možnost setkat se i s oční lékařkou, s ní můžete zkonzultovat co Vás trápí. V samotné prodejně Vás čeká naše optička, která se svými zkušenostmi poradí s výběrem nejvhodnějšího rámu a následně pak typu skel. V naší zlínské optice nám záleží, abyste s Vašimi novými brýlemi a sklíčky viděli co možná nejlépe, proto Vás budeme zpovídat co všechno děláte, na co všechno vlastně budete koukat. Zohledníme tak Vaše potřeby, aby byl výsledek nejlepší.  Máme sklíčka na čtení, do dálky, bifokální i multifokální. Můžou být i samozabarvovací. Máme sklíčka pro řidiče i pro sportovce. Přijďte se zeptat, rádi Vám poradíme.